Specjalista Revit / BIM / HVAC

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską z trzema lokalizacjami w Szwajcarii i jedną w Polsce (Wrocław). Projektujemy, rozwijamy i wdrażamy systemy wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji, automatyki budynków i IoT.

Niemal setka naszych pracowników opracowuje inteligentne rozwiązania z pasją, ciekawością i inżynierską dumą, pomagając inwestorom i architektom tworzyć zdrowe i przyjazne powierzchnie użytkowe przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii.

Od ponad 30 lat firma umacnia swoją pozycję na rynku specjalizując się w innowacyjnych i nietuzinkowych rozwiązaniach dla przemysłu farmaceutycznego, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów wielkokubaturowych.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem polskiego oddziału Jobst Willers Engineering Sp. z o.o. we Wrocławiu, poszukujemy zaangażowanych i pełnych pasji osób na stanowisko specjalista Revit / BIM / HVAC.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i weryfikacja modeli HVAC na adekwatnym poziomie szczegółowości geometrycznej i informacyjnej w programie Revit dla obiektów przemysłowych i wielkokubaturowych
  • Efektywne prowadzenie koordynacji międzybranżowej w Solibri / Navisworks
  • Automatyzacja procesów związanych z koordynacją i sprawdzaniem modeli
  • Rozwijanie skryptów, narzędzi i pluginów dla programu Revit
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej w technologii BIM
  • Wspieranie oddziału we Wrocławiu w dalszym rozwoju i pozyskiwaniu nowych klientów

Profil kandydata / tki

Poszukujemy osoby chętnie podejmującej wyzwania, odpowiedzialnej, otwartej, lubiącej pracę zespołową, sumiennej i godnej zaufania, która z łatwością odnajdzie się w międzynarodowym środowisku pracy.

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość programu Revit MEP (+Dynamo, +MagiCAD)
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku inżynieria środowiska
  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu/realizacji instalacji HVAC
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego na poziomie B2/C1
  • Gotowość do dalszego kształcenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole

Mile widziane

  • Znajomość programów: Microstation, Trimble Nova, Solibri
  • Doświadczenie w pracy w technologii BIM

Kandydatom spełniającym powyższe oczekiwania i zainteresowanym pracą w naszej firmie oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w oparciu o innowacyjne projekty
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
  • Kultura organizacyjna budowana na bezpieczeństwie psychologicznym (Psychological Safety)
  • Współpraca z doświadczonymi polskimi i szwajcarskimi projektantami
  • Praca w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą aplikacji "Jetzt bewerben".